Мовний табір.


29 травня 2017 року в  Смолінському НВО розпочав роботу шкільний 
 табір "Лідер", з мовною групою "SMILE" для учнів перших  класів.
 Керівник групи - Легка Вікторія Олександрівна. 
За Програмою табору перший день – “We are friends” – присвячений об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв, проектуванню цікавих справ. 

Девіз групи “SMILE”:
“Just do it!


Наприкінці дня результати колективної праці було творчо оформлено в яскраві постери. Нарешті розпочалося веселе літо з англійською!
31 травня 2017 року в мовній групі “SMILE” всі заходи проходили на тему “Animal Planet” (“Планета тварин”).
Усі учасники групи SMILE люблять тварин, тому з ентузіазмом поринули в ігровий процес з елементами навчання. 
Насичений цікавими справами день розпочався з веселої пісні-привітання “Hello! How are you?”. Вожаті (учні 10-11 класів) запросили дітей у майстерню зі створення масок і фігурок тварин. Усі найкращі художники потрапили в місто “Animals in the Wood” (“Тварини у лісі”). Вони розгадали загадки про звірів та знайшли їхні домівки. Слухаючи вказівки мудрої Owl (Сови),  зуміли розфарбувати тварин у потрібний колір. 
Надзвичайно весело та дружно пройшла рухлива гра на вибування “My favourite animal is …”. Діти швидко та правильно називали тварин при розв’язуванні кросворда “Animals”. 


У мовній групі SMILE заходи 2 червня 2017 року пройшли на тему “The Earth is our home” (“Земля наш дім”). Всі заходи були приурочені Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який відзначається 5 червня. З учасниками групи були проведені екологічні ігри.  Учні створили цікавий постер по темі.

“The Earth is our home” 


День 6 червня 2017 року  пройшов за темою “Sport and Health”. Ранок весело розпочався  зарядкою. Після сніданку всі учасники табору прийняли участь у спортивних змаганнях на шкільному стадіоні. Рухливі лексичні ігри з м’ячем були дуже цікавими для учасників мовної групи.8 червня 2017 року в мовній групі SMILE”  всі заняття були на музичну тематику. Учні співали веселі пісні, розучували римівки. Найцікавіше дітям було грати в гру “Guess the song”.  Запам’яталися виконання пісні з рухами “If you are happy.” 


13 червня 2017 року в мовній групі "SMILE" на веселому занятті «Play and study» діти граючись навчалися. Інтерактивна гра «Bingo!» залишила незабутні враження, адже англійську мову вивчали за допомогою  іграшок. 
Бадьорості й настрою додала рухлива гра з м’ячем «The ball game». 
Старанність, артистизм та відповідальність проявили під час підготовки до закриття табірної зміни.14 червня 2017 року в мовній групі був присвячений творчості та фантазіям, адже тема дня – “Fantasy”. З самого ранку діти налаштувалися на креатив. Ліплення з пластиліну дуже сподобалось хлопцям. Вони ліпили кумедний транспорт і намагалися називати кольори , які були присутні на їхніх витворах мистецтва.

 

15 червня 2017 року був присвячений темі "COLOURS". Учасники групи з задоволенням співали пісні про кольори. Гра "What colour is this animal?" була найулюбленішою.
Гралися у веселі рухливі ігри. Особливо сподобалася гра «The magic ball» («Чарівник клубок») та «The magic box» («Чарівна скринька»). Із захопленням виконували кумедні завдання, тренувалися вимовляти скоромовки англійською мовою. 

16 червня 2017 року в таборі “Лідер” ознаменувалося святковим звітним концертом, під час якого учасники табору показали свої співочі й танцювальні таланти та найкращі театральні номери. 
В мовній групі провели конкурс посмішок і найщасливіших облич «Our Smiles». 


Мовний табір  2018 року.


31 травня 2018 року в  Смолінському НВО розпочав роботу пришкільний 
 табір "Лідер", з мовною групою "FLOWERS" для учнів других класів.

 Керівник групи - Легка Вікторія Олександрівна. 

За Програмою табору перший день – “Hello, Summer!” – присвячений об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв, проектуванню цікавих справ. 

Девіз групи “FLOWERS”:
Flowers are pretty
Flowers are bright
Flowers are yellow, red and white.

Наприкінці дня результати колективної праці було творчо оформлено в яскраві постери. Нарешті розпочалося веселе літо з англійською!


1 червня 2018 року в мовній групі “Flowers” називався «The Day of Рrotection children.»
Учасники групи підготували та виконали веселу англійську пісню на концерт.


У мовній групі Flowers заходи 4 червня 2018 року пройшли на тему “The Earth is our home” (“Земля наш дім”). Всі заходи були приурочені Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який відзначається 5 червня. З учасниками групи були проведені екологічні ігри.  Учні створили цікавий постер по темі.5 червня 2018 року в мовній групі "Flowers" на веселому занятті «Play and study» діти граючись навчалися. Інтерактивна гра «Bingo!» залишила незабутні враження, адже англійську мову вивчали за допомогою  іграшок. 
Бадьорості й настрою додала рухлива гра з м’ячем «The ball game». 


6 червня 2018 року. Friendship Day. Цього дня проводився конкурс на найкращий малюнок «I draw a friend.» та виготовлення листівок про дружбу.

День 7 червня 2018 року  пройшов за темою “Sport and Health”. Цей день ми присвятили сортивним іграм та спорту. Ранок весело розпочався  зарядкою. Після сніданку всі учасники табору прийняли участь у спортивних змаганнях на шкільному стадіоні.З дітьми мовної групи було проведено інтелектуальну гру-змагання «Sport and me», що дало можливість дітям продемонструвати свої вподобання в різних видах спорту та дізнатися більше про своїх друзів по табору. Рухливі лексичні ігри з м’ячем «Fast ball» були дуже цікавими для учасників мовної групи, які активізували мовний потенціал дітей. Спортивна естафета виявила найспритніших.11 червня 2018 року. Music Day.  Всі заняття в цей день були на музичну тематику. Учні співали веселі пісні, розучували римівки. Найцікавіше дітям було грати в гру “Guess the song”.  Запам’яталися виконання пісні з рухами “If you are happy.” 

12 червня 2018 року було проведено змагання між учасниками групи “The Cleverest.» Для того, щоб отримати звання “Найрозумніший» учні виконували завдання. І той, хто набрав найбільшу кількість балів став переможцем і отримав можливість змагатись з учасниками інших мовних груп.13 червня 2018 року. Dancing Day. Цього дня мовні групи табору змагалися за найкраще виконання танцю, показали свої таланти та гарну фізичну підготовку. Після змагань було проведено «Мовний пінг-понг».
14 червня 2018 року. The World of Disney. В цей день учні з великим задоволенням переглянули декілька мультфільмів.
Після перегляду вожаті запропонували цікаве завдання «All about English lessons» Учасники групи створили цікавий постер, з якого можна дізнатись багато цікавої та корисної інформації про вивчення іноземної мови.15 червня 2018 року був незабутній день для учасників мовної групи. Вожаті – старшокласники заздалегідь заховали солодкі подарунки на території школи. Шукаючи підказки іноземною мовою, группа все-таки відшукали захований скарб, отримавши від цього массу задоволень. Грали в гру «Treasure hunt»18 червня 2018 року року в мовній групі “Flowers” всі заходи проходили на тему “Animal Planet” (“Планета тварин”).
Усі учасники групи “Flowers” люблять тварин, тому з ентузіазмом поринули в ігровий процес з елементами навчання. 
Насичений цікавими справами день розпочався з веселої пісні-привітання “Hello! How are you?”. Вожаті (учні 8 класів) запросили дітей у майстерню зі створення масок і фігурок тварин. Усі найкращі художники потрапили в місто “Animals in the Wood” (“Тварини у лісі”). Вони розгадали загадки про звірів та знайшли їхні домівки. Слухаючи вказівки мудрої Owl (Сови),  зуміли розфарбувати тварин у потрібний колір.
Надзвичайно весело та дружно пройшла рухлива гра на вибування “My favourite animal is …”. Діти швидко та правильно називали тварин при розв’язуванні кросворда “Animals”.


19 червня 2018 року в таборі “Лідер” ознаменувалося святковим звітним концертом, під час якого учасники табору показали свої співочі й танцювальні таланти та найкращі театральні номери. 

Немає коментарів:

Дописати коментар